השירותים שלנו

קבלן תעשייתי

עבודות קונסטרוקציה או בשמם עבדות בנייה הם עבודות חשובות ביותר. אם לא מבצעים עבודות קונסטרוקציה כהלכה, קיימת סכנה ממשית לבית או למבנה. לכן, בעבודות אלו יש דגש רב על חומר איכותי לבנייה ועל פיקוח במהלך כל שלבי הבנייה, כדי להגיע לרמת גימור מושלמת ומקצועית. עבודות בנייה מקצועיות מתבצעות תוך הקפדה על עבודה נכונה ובטוחה, פועלי בניין מקצועיים ועוד. כאשר בונים מבנים מסחריים יש לשים לב שבעתיים מכיוון שאלו מבנים שאמורים להכיל מספר רב של אנשים בכל יום.

image-from-rawpixel-id-83704-jpeg.jpg

חברת ס.שלופה ובניו קבלני בנייה בע"מ מתמחים במתן פתרונות מתקדמים בתחום עבודות בנייה וקונסטרוקציה עבור מפעלים תעשייתיים ועוד. החברה צברה ניסיון רב בתחום עבודות קונסטרוקציה הנעשות ע"י צוות מוביל של מהנדסים אזרחיים המומחים בתחום של בינוי וקונסטרוקציה. העבודות מאת ס.שלופה ובניו בע"מ מהוות משלבות את כל המכלול הרחב של השירותים בתחום , הכולל תכנון , ייצור , אחזקה ואפילו שירות לקוחות . עבודות קונסטרוקציה של החברה מבססות עד היום מבנים תעשייתיים רבים בכל רחבי הארץ ולקוחות מרוצים מעידים על המקצועיות והאיכות של שירותי החברה בתחום , כאשר עבודות הקונסטרוקציה מאת החברה בוצעו במהלך השנים עבור המפעלים הגדולים והידועים בארץ

עבודות מתכת

ניתן למצוא קבלני בניין בצפון בהמוניהם. חברות לא מעטות העוסקות במלאכת הבנייה. עם זאת, לא כל קבלן בניין בצפון הוא מקצועי ואמין. ישנם לא מעט מקרים שבהם קבלני בניין בצפון לא מסיימים את עבודתם ואנו משלמים בעבור כך. בנוסף, לא כל קבלן בניין בצפון ידע להגיע לתוצאה סופית מושלמת שתהיו מרוצים ממנה. מה גם, קבלני בניין בצפון שעובדים רק עם המגזר הפרטי או הציבורי ואינם מאחדים בין השניים.תנו לנו להציג את עצמינו ס.שלופה קבלן בניין בצפון מקצועי.

 

חברת ס.שלופה ובניו בע"מ מספקת עבודות ברזל של קבלני בניין בצפון עבור קהל הלקוחות העסקיים והפרטיים , כאשר החברה מספקת את 

 

שירותיה בכל הארץ . קבלני בניין בצפון מאת ס.שלופה ובניו בע"מ הנם אנשי מקצוע מנוסים שצברו ניסיון רב במהלך שנות העבודה בחברה , כאשר באמתחתם פרוייקטים תעשייתיים ופרטיים רבים. לצד השירות של קבלני בניין בצפון , החברה מספקת שירות מוביל של עבודות מתכת בצפון כאשר ניסיון החברה בתחום החל עוד בשלהי שנות השבעים . קבלני בניין בצפון מאת חברת ס.שלופה ובניו בע"מ ביצעו פרוייקטים בכל רחבי הארץ ושנות הניסיון מדברות בעד עצמן.

בדוק את פרוייקטים האחרונים שלנו

ב.ס.שלופה ובניו בע"מ הנה  חברה פרטית המתמחה בעבודות מתכת כבדות ובנייה בענף התעשייה, המסחר ומוסדות ממשלתיים.

הולי אינטרנשיונל בע"מ

שמואל מאייר – עפולה עילית